درباره ما

با افزایش روزافزون استفاده از فلومترهای آلتراسونیک و فلوکامپیوترهای نسل جدید در کشور طی دهه گذشته و نیاز بیش از پیش بهره برداران به دانش و خدمات فنی تخصصی، برآن شدیم تا با تاسیس شرکت همگام صنعت هورام بیش از یک دهه تجربه خود را در راستای نیاز مصرف کنندگان به کار گیریم.

همگام صنعت هورام به شماره ثبت 464816 مندرج در اساسنامه و روزنامه رسمی شرکت بت هدف بازاریابی و مشاور تخصصی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی و با هدف ارائه تجربیات خود به شرکتهایی که علاقه مند به فعالیت و ایجار رابطه تجاری با ایران میباشند در سال 1393 در تهران تاسیس شد.

این شرکت طیف وسیعی از خدمات، شامل مشاوره برای خرید، توسعه نرم افزار، خدمات و راه اندازی، اجرای سیستمهای قرائت از راه دور در ارتباط با سیستمهای اندازه گیری آلتراسونیک، کروماتوگراف گاز و فلوکامپیوترها ارائه مینماید.

تیم فنی ما با همکاری نزدیک با شرکتهایی نامدار نظیر Honeywell، Biko Electric، 3Faze، Process Control  زیر بنای خوبی برای حل مسائل فنی ابزاردقیق فراهم آورده و در حال بسط دادن حوزه فعالیت در ارائه هرچه بهتر و بیشتر خدمات خود در زمینه های مرتبط دیگر نیز میباشد.

همگام صنعت به سبب تجربه بالای کادر مدیریتی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از شرکتهای فعال در زمینه تامین قطعات و حدمات تخصصی این صنعت بوده و به تبع آن دارای نمایندگی چندین شرکت اروپایی و آسیایی میباشد که سوابق خوبی در فروش به صنایع نفت و گاز کشور را دارند.