با افزایش روز افزون استفاده از فلومترهای آلتراسونیک و فلوکامپیوترهای نسل جدید درکشور طی دهه گذشته و نیاز بیش از پیش استفاده کنندگان به دانش و خدمات فنی تخصصی، برآن شدیم تا با تاسیس شرکت همگام صنعت هورام بیش از یک دهه تجربه خود را در راستای نیاز مصرف کنندگان به کار گیریم.

همگام صنعت هورام به شماره ثبت 464816 مندرج در اساسنامه و روزنامه رسمي شركت با هدف بازاريابي و مشاوره تخصصي در زمينه نفت ، گاز و پتروشيمي و با هدف ارائه تجربيات خود به شركتهایی كه علاقمند به فعاليت و ايجاد رابطه تجاري با ایران مي باشند در سال  1393 در تهران تاسيس شده است.

این شرکت  طیف گسترده ای از خدمات، شامل مشاوره برای خرید ، توسعه نرم افزار، خدمات و راه اندازی، اجرای سیستمهای قرائت از راه دور  در ارتباط با سیتمهای اندازه گیری آلتراسونیک ، آنالایزر گاز و  فلوکامپیوترها را ارائه مینماید.

تیم فنی همگام صنعت هورام با همکاری نزدیک با شرکتهای Elster، Biko Electric، Honeywell زیر بنای خوبی برای حل مسائل فنی ابزاردقیق فراهم آورده و در حال بسط دادن حوزه فعالیت در ارائه هرچه بهتر و بیشتر خدمات خود در دیگر زمینه های مرتبط نیز میباشد.

همگام صنعت به سبب تجربه بالاي كادر مديريتي در صنعت نفت و گاز و پتروشيمي از شركتهاي فعال در زمینه تامین قطعات و خدمات تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی بوده  و به تبع آن داراي نمايندگي چندین شركت سازنده اروپایی و آسیایی میباشد كه سوابق خوبی در فروش به صنايع نفت وگاز و پتروشيمي دارند.