صفحه نخست / درباره ما

خدمات فنی و مهندسی هورام

با افزایش روزافزون استفاده از فلومترهای آلتراسونیک و فلوکامپیوترهای نسل جدید در کشور طی دهه گذشته و نیاز بیش از پیش بهره برداران به دانش و خدمات فنی تخصصی، برآن شدیم تا با تاسیس شرکت همگام صنعت هورام بیش از یک دهه تجربه خود را در راستای نیاز مصرف کنندگان به کار گیریم.

همگام صنعت هورام به شماره ثبت 464816 مندرج در اساسنامه و روزنامه رسمی شرکت بت هدف بازاریابی و مشاور تخصصی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی و با هدف ارائه تجربیات خود به شرکتهایی که علاقه مند به فعالیت و ایجار رابطه تجاری با ایران میباشند در سال 1393 در تهران تاسیس شد. این شرکت طیف وسیعی از خدمات، شامل مشاوره برای خرید، توسعه نرم افزار، خدمات و راه اندازی، اجرای سیستمهای قرائت از راه دور در ارتباط با سیستمهای اندازه گیری آلتراسونیک، کروماتوگراف گاز و فلوکامپیوترها ارائه مینماید.

تیم فنی ما با همکاری نزدیک با شرکتهایی نامدار نظیر Honeywell ،Biko Electric ،3Faze Process Control زیر بنای خوبی برای حل مسائل فنی ابزاردقیق فراهم آورده و در حال بسط دادن حوزه فعالیت در ارائه هرچه بهتر و بیشتر خدمات خود در زمینه های مرتبط دیگر نیز میباشد.

همگام صنعت به سبب تجربه بالای کادر مدیریتی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از شرکتهای فعال در زمینه تامین قطعات و حدمات تخصصی این صنعت بوده و به تبع آن دارای نمایندگی چندین شرکت اروپایی و آسیایی میباشد که سوابق خوبی در فروش به صنایع نفت و گاز کشور را دارند.

ماموریت ما، شرکت همگام صنعت هورام به عنوان یک نهاد مستقل، قادر است محصولات متنوع و منعطفی را با توجه به نیاز مشتریان ارائه دهد و آنها را در قالب‌های فنی رایج، محدود نکند و این همکاری نزدیک و صادقانه با مشتریان، از بروز سوتفاهم‌های رایج در فضاهای مهندسی جلوگیری خواهد کرد.

دیدگاه ما، هدایت طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، با تمرکز بر سیستم‌های ابزار دقیق و اتوماسیون، به ویژه سیستم‌های اندازه‌گیری.

گستره‌ی خدمات، ۱. نصب، راه اندازی و نگهداری سیستم‌های اندازه‌گیری ۲.نصب، راه اندازی و نگهداری فلومترهای آلتراسونیک ۳. نصب، راه اندازی و نگهداری آنالایزرهای جی سی و درون خطی ۴. نصب، راه اندازی و نگهداری انواع فلوکامپیوتر ۵. آموزش ۶. تامین قطعات یدکی، تجهیزات ابزار دقیق.

 • نصب و راه اندازی ۳۰۰ فلومتر آلتراسونیک
 • بیش از ۱۱۴ قرارداد خدمات پس از فروش
 • نصب و راه اندازی بیش از ۱۶ عدد کروماتوگراف
 • برگزاری بیش از ۷۵ دوره‌ی آموزشی در سایت‌های مختلف و دفتر مرکزی
 • انجام مطالعات میدانی، مشاوره در طراحی و راه اندازی اولین کارخانه تولید، کالیبراسیون وتعمیر فلومترهای آلتراسونیک در خاورمیانه
 • نصب و راه اندازی ۳۰۰ فلومتر آلتراسونیک طراحی، ساخت و راه اندازی اولین پکیج تست نشت فشار بالا برای فلومترهای آلتراسونیک

تیم فنی، مسیر ما در سال ۱۳۸۳، به عنوان نماینده‌ی شرکت Instromet آغاز شد. ما موفق شدیم تکنولوژی پیشرفته اندازه‌گیری جریان گاز به روش آلتراسونیک را ثبت کنیم و براب سرویس‌های فنی به کار ببریم. این مسیر از Instromet به Elster عضوی از Honeywell است. شرکت همگام صنعت هورام به عنوان نماینده رسمی شرکت Elster در راه اندازی و ارایه خدمات فنی فلوکامپیوترهای آلتراسونیک و کروماتوگراف گازی، همچنان در حال توسعه فعالیت خود در منطقه است. تیم فنی ما از دو بخش پرسنل سایت و تیم فنی دفتر مرکزی تشکیل شده که آماده پاسخگویی به مشکلات مشتریان از طریق ثبت نام در وبسایت شرکت و یا به صورت تلفنی هستند.

خدمات هورام

در حال حاظر ما مسئول ارائه خدمات به بیش از ۳۰۰ فلومتر آلتراسونیک نصب شده در خطوط انتقال گاز، کمپرسورهای ایستگاه‌های گاز شهری، نیروگاه‌ها و صنایع سنگین در کشور هستیم. خدمات ما عبارتند از:

 • بازدید سایت

با یک بازدید دقیق، تجهیزات موجود بررسی و مشکلات داخلی و خارجی ارزیابی می‌شوند. سیس بهترین راه حل جهت حل مشکل و نگهداری تجهیزات ارائه خواهد شد.

 • یکپارچه‌سازی محصول و سیستم

متخصصان ارائه خدمات به شما اطمینان می‌دهند که ارتباط یکپارچه تمام دستگاه‌ها و سیستم به صورت مفید برقرار بماند.

 • کنترل از راه دور

با این روش اطلاعات دقیق و قابل اطمینان، همیشه در دسترس هستند و تماس‌ها و بازدید‌های حضوری غیر ضروری حذف خواهند شد و در نتیجه بازدهی بالا خواهد رفت.

 • عیب‌یابی دستگاه‌ها

تایید صحت سنجش میزان گاز در دستگاه اندازه‌گیری، عملکرد دقیق آن را مشخص خواهد کرد.

 • بازبینی و اعتبار سنجی

با انجام تست‌های بازبینی خاص، دستگاه‌های اندازه‌گیری به بهترین شکل کار خواهند کرد.

 • راه‌اندازی

تیم فنی ما این اطمینان را به شما می‌دهد که تجهیزات به بهترین نحو نصب شوند و با یک بازبینی نهایی، از هر مشکل بالقوه‌ای پیشگیری شود.

 • آموزش

آموزش‌های نتیجه محور در سایت یا دفتر مرکزی شرکت، باعث افزایش بازدهی در تولید خواهد شد و کارکرد و نگهداری تجهیزات را بهبود خواهد بخشید.

شرکت همگام صنعت هورام با یک پشتیبانی قوی از ابتدا تا انتهای مسیر با شما خواهد بود تا با اطمینان و امنیت از تجهیزات بهره ببرید. همچنین این شرکت در نظر دارد با تامین قراردادهای مدت‌دار با مبلغ مشخص، بهترین و سریعترین خدمات دوره ای را بدون نیاز به تماس‌های تکراری ارائه کند. در صورت همراهی با ما و ثبت نام در وبسایت ما، از موارد زیر بهرمند شوید.

در حال حاظر ما مسئول ارائه خدمات به بیش از ۳۰۰ فلومتر آتراسونیک نصب شده در خطوط انتقال گاز، کمپرسورهای ایستگاه‌های گاز، ورودی‌های گاز شهری، نیروگاه‌ها و صنایع سنگین در کشور هستیم. خدمات ما عبارتند از:

 • دسترسی به مقالات و کاتتلوگ‌های فنی به روز
 • دسترسی به دستورالعملهای فنی
 • دسترسی به مشاوران فنی ما
 • اولویت خدمات رسانی در مقایسه با خدمات حضوری